Bezpieczeństwo

Ochrona danych osobowych i RODO

Bezpiecznie przetwarzamy Twoje dane zgodnie z obecnymi przepisami.

Co robimy w kwestii ochrony Twoich danych?

Umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych jest zawarta w aktualnym regulaminie aplikacji. W związku z tym, nie potrzebujesz już podpisywać papierowej umowy i wystarczy, że zaakceptujesz Regulamin Aplikacji oraz Regulamin Powierzenia Przetwarzania Danych Osobowych (zgodnie z RODO art. 28 punkt 9).

Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas najważniejsze!

Podczas prac nad naszą aplikacją skupiamy się na bezpieczeństwie i zgodności z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa (RODO). Dane osobowe przetwarzamy i przechowuje z wykorzystaniem tylko sprawdzonych rozwiązań.

Dzięki temu Twoje dane przechowywane w Mafelo są bezpieczne.

Szyfrowanie przesyłania danych

Wszystkie dane przesyłane do i z aplikacji do Twojego komputera są zabezpieczone szyfrowanym protokołem SSL. Takie szyfrowanie wykorzystują również banki do ochrony Twoich danych.

Architektura

Aplikacja została zaprojektowana tak, żeby każdy jej element był zdublowany i zapewniał ciągłość działania. Daje to gwarancję wysokiej dostępności i niezawodności aplikacji.

Stała opieka techniczna

Nasze serwery i aplikacja są monitorowane 24 godziny na dobę.

Wysoka dostępność i niezawodność aplikacji

Przechowywanie danych w kilku serwerowniach zapewnia bezpieczeństwo i dostęp do nich w przypadku wystąpienia problemów lub awarii w jednej z serwerowni. W przypadku takiego zdarzenia, system monitoringu automatycznie przełącza usługi, żeby korzystały z jednej z pozostałych serwerowni. Takie podejście zapewnia wysoką dostępność i niezawodność naszej aplikacji.

Kopia bezpieczeństwa

Codziennie wykonujemy kopie zapasowe Twoich danych oraz cały czas trzymamy dane w kilku serwerowniach jednocześnie. Przechowywanie danych w kilku niezależnych miejscach jednocześnie gwarantuje, że nawet w przypadku awarii, nie utracisz żadnych danych, nawet tych wprowadzonych na minutę przed awarią, czego nie można zagwarantować robiąc jedynie kopię zapasową.

Zabezpieczenia fizyczne

Dane przechowywane są w kilku niezależnych od siebie serwerowniach (data center) jednej z największych firm świadczących usługi tego typu – Amazon Web Services. Serwerownie posiadają certyfikaty bezpieczeństwa m.in. ISO 27001, ISO 27017, oraz ISO 27018.

Wypróbuj za darmo już teraz!