Nowy rok, czas na zmiany!🎉

Nowy rok ruszył pełną parą tak jak i nasze prace w Mafelo 🙂

Zanim jednak przejdziemy do wspomnianych zmian, które już są gotowe i są też w planach, życzymy Wam zdrowia, a także dużo satysfakcjonującej pracy i rozwoju osobistego w Nowym Roku 2021 😍
My postaramy się Wam tę pracę ułatwić 😁

Co więc możemy Wam zaproponować z nowym rokiem?

Wiemy, że wielu z Was korzysta z naszej aplikacji poza granicami Polski, dlatego od dzisiaj mamy wersję angielską rezerwacji (panelu klienta oraz maili wysyłanych do niego).

Możecie także wybrać język angielski podczas składania rezerwacji dla swojego Klienta, dzięki temu już na etapie rezerwowania sesji Klient otrzyma powiadomienie nie po polsku, a po angielsku, co ułatwi Wam z nim komunikację.


Co mamy dla Was jeszcze w procesie rezerwacji?

Dodaliśmy również opcję dodania adresu e-mailowego, numeru telefonu przy tworzeniu rezerwacji z panelu fotografa. Wcześniej, tworząc rezerwację dla nowego klienta, nie było możliwości podania adresu mailowego i klient nie dostawał powiadomień. Teraz po wpisaniu adresu dostanie wszystkie powiadomienia przed sesją 💪

Wiemy jak ważny jest dla Was czas, dlatego zmieniliśmy sortowanie godzin pracy.

Czas to pieniądz, dlatego idąc za tą ideą, postanowiliśmy usprawnić trochę system sortowania godzin pracy w Mafelo. Do tej pory godziny w panelu były sortowane od najstarszych do najnowszych. Niestety czasami trzeba było długo przewijać stronę, żeby dotrzeć do nowszych terminów, dlatego zmieniliśmy to!

Od teraz godziny są sortowane od najnowszych i to one będą wyświetlane jako pierwsze na początku strony 😌