Emocje dziecka podczas sesji fotograficznej | Wywiad z Anną PiasecznąZadbaj o komfort dziecka podczas sesji zdjęciowej. Płacz, krzyk, strach i wyraźna blokada przed obiektywem to tylko kilka emocji, które mogą towarzyszyć najmłodszym podczas rodzinnych sesji zdjęciowych. Nasza ekspertka pomoże Ci zrozumieć dziecięce emocje. Nauczysz się je rozpoznawać i koić poprzez zwykłą rozmowę i lepsze przygotowanie rodziców.

Zobacz wywiad z terapeutką i pedagożką Anną Piaseczną, założycielką programu Free Mind of Child, która pomaga dzieciom wykorzystać w pełni swój potencjał.


Z tego odcinka dowiesz się, jak przygotować rodziców i dziecko do sesji fotograficznej. Nauczysz się budować bezpieczną atmosferę, w której każdy członek rodziny czuje się pewnie i swobodnie. Dowiesz się, czego unikać, na co uważać, i przede wszystkim, jak rozmawiać z rodzicami, aby sesja przebiegła pomyślnie. Dzięki temu unikniecie najczęściej popełnianych błędów, które mogą zrujnować nawet najlepiej zorganizowaną sesję.

Przyznaj, że jest to cenna lekcja, która ułatwi Ci codzienną pracę. To wywiad, który powinien zobaczyć każdy fotograf rodzinny.

Wypróbuj za darmo już teraz!