RODO i prawa autorskie w pracy fotografa | rozmowa z prawniczką Darią ŚwiderskąZrozum i zadbaj o kwestie praw autorskich oraz RODO. Zabezpiecz swój biznes i śpij spokojnie. Nie daj się zaskoczyć różnym nieprzewidzianym okolicznościom.

Doskonale wiemy, że kwestie prawne bywają naprawdę zagmatwane, dlatego postanowiliśmy zaprosić do naszego cyklu rozmów #RozwójFotografa z Mafelo prawniczkę i fotografkę - Darię Świderską, która w prosty sposób objaśniła najbardziej wątpliwe kwestie.

To niezwykle wartościowa rozmowa, wypełniona po brzegi praktyczną, prawniczą wiedzą, którą od ręki możesz wdrożyć do swojej firmy.

Dowiedz się więcej o Darii:
https://kancelariaswiderska.pl/

Z tego odcinka dowiesz się m.in. co konkretnie podlega pod regulacje RODO w Twojej pracy i co z tym możesz zrobić. Daria opowiedziała także o tym, co powinno znaleźć się w umowie z klientem, aby dobrze zabezpieczyć swój biznes. Ponadto dowiesz się, kto ma prawa autorskie do Twoich zdjęć, czy klienci mogą zmieniać Twoje zdjęcia, czy muszą Cię oznaczać w swoich postach, a także jakie zgody są Ci potrzebne w kwestii wykorzystywania wizerunku klientów np. do promocji własnych usług. Poznasz sporo ciekawych przykładów z życia wziętych, które ułatwią Ci wdrażanie zdobytej wiedzy.

Wypróbuj za darmo już teraz!